Wilderův bratr padl před limitem v Brooklynu!

Galavečer v Barclays Centre se nenesl jen v duchu velkých jmen. Na galavečeru se vedle Kownackiho, Washingtona, Lopeze a Thurmana představil i bratr Deontaye Wildera, Marsellos Wilder (3-1-0, 2 KO).

Jeho o čtyři roky starší bratr kraluje organizaci WBC v těžké váze. V profesionální kariéře ještě neprohrál a platí za nejobávanějšího knockoutéra divize. Tak stejně si to plánoval i Marsellos Wilder o váhovou kategorii níže. V předchozích třech zápasech postupně porazil Anthonyho, Williamse a Damora. William Deets (7-12-0, 3 KO) měl být jen dalším zářezem na jeho pažbě.

Jenže borec s přezdívkou „William Quintana“ si nečekaně připsal hodně cenný skalp mladšího Wildera a ač jeho knockoutový percentil ukazuje pouhých 16%, dokázal rodáka z Alabamy zdolat před limitem. Přesněji se mu to povedlo technickým knockoutem ve čtvrtém dějství a rovnou před zraky šampiona WBC, Deontaye Wildera. Deontay již v několika rozhovorech uvažoval nad hubnutím do křížové váhy, tak třeba ho tato situace malinko popostrčí, i když to je spíše z kategorie science fiction.