Wilder vzkazuje Furymu: Ty nejsi žádný šampion. Je potřeba skončit s touto sračkou!

Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO) se opět opřel do svého britské soka Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) skrze status lineárního šampiona, který rodák z Manchesteru tak rád používá.

Když se Tyson Fury podruhé objevil v nejslavnější wrestlingové lize světa, tak nezapomněl zdůraznit, že je světovým šampionem těžké váhy. O jeho statusu lineárního šampiona nejtěžší váhové kategorie se vedou mezi odborníky i širokou veřejností spory. Podle jednoho táboru totiž tento titul ztratil ve chvíli, kdy se rozhodl jít do důchodu a tedy status lineárního šampiona je nyní volný. Druhý tábor zase tvrdí, že Fury jej sice ztratil odchodem do důchodu, ale jelikož jej nikdo za tuto dobu nevybojoval a Brit jej neztratil v boji, tak se mu po návratu opět vrátil. Ať každý patří k jakékoliv skupině lidí je potřeba uznat, že slavný „Gypsy King“ nikdy svoje pásy neprohrál v boji a byl to právě on, kdo sesadil dlouholetého šampiona těžké váhy Wladimira Klitschka z trůnu.

Toto chvástání rodáka z Manchesteru však těžce nese aktuální šampion WBC Deontay Wilder. Třiatřicetiletý rodák z Alabamy je až alergický na slovní spojení Tyson Fury – Lineární šampion. „Těžká váha aktuálně zažívá jednu z nejzajímavějších dob své existence, což pochopila i WWE. Avšak Fury byl naprosto k smíchu, když se začal uprostřed show popisovat jako lineární šampion těžké váhy. Tato sračka musí skončit. Tyson není žádným šampionem těžké váhy. Ten jeho neviditelný pás neznamená nic. Nikdy jsem jej neviděl nastupovat do ringu s nějakým pásem. Přestaň o sobě mluvit jako o šampionovi. Je to ostuda.“ – Vzkázal naštvaný Wilder.