Wilder vs Povetkin na přelomu května a června!

Deontay Wilder vs Alexander Povetkin26. února padne finální rozhodnutí, kdy bude přesný datum a místo konání k titulovému zápasu v těžké váze mezi Deontayem Wilderem a Alexanderem Povetkinem!

Těžká váha je rozhodně na vzestupu, začínáme vidět atraktivní zápasy a především můžeme vidět TOP boxery ve vzájemných duelech.
Čtvrtá obhajoba titulu WBC Deontaye Wildera bude rozhodně tím nejtěžším zápasem jeho profesionální kariéry. Bude se totiž muset utkat s držitelem stříbrného pásu WBC Alexanderem Povetkim.
Organizace WBC stanovila datum 26. února, do této doby se musejí obě strany shodnout na datu a místu konání zápasu.
Tým amerického bijce chce samozřejmě boxovat na domácí půdě, naopak tým Povetkina v Moskvě.
Pokud se obě strany do konce února nedohodnou, přijde na řadu dražba, ve které by obě strany nabídli peníze, kdo nabídne více, ten určí místo a datum konání.
Kdyby došlo na dražbu, tak se dá předpokládat, že by se zápas konal v Rusku, neboť Povetkin má za sebou silné ruské sponzory, což bylo vidět i v dražbě s Wladimirem Klitschkem, kdy Ruská strana dala do dražby 3x tolik peněz než Klitschkova K2 Promotions.
Takže v na přelomu května a června uvidíme dva velice zajímavé titulové zápasy. Tím prvním bude odveta Wladimira Klitschka s Tysonem Fury a druhým Deontay Wilder s Alexanderem Povetkinem.
Dále se nám rýsují souboje Dereck Chisora vs Anthony Joshua a David Haye vs Malik Scott. Nesmíme zapomenout na březnovou bitvu o titul WBA mezi Ruslanem Chagaevem a Lucasem Brownem!

Wilder k zápasu s Alexanderem Povetkinem