Wilder vs Ortiz 2 – 28.9.2019!

Deontay Wilder vs Luis Ortiz 2Odveta Deontay Wilder vs Luis Ortiz se bude konat 28. září v americkém Los Angeles! Dokáže úřadující šampión zdemolovat Ortize i podruhé?

28.9.2019 – Los Angeles, California, USA
Těžká váha
Deontay Wilder vs Luis Ortiz 2

Neporažená americká a světová dvojka „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (41-0-1, 40 KO) a kubánská jednička „KingKong“ Luis ORTIZ (31-1-0, 26 KO) se utkají v odvetném zápase o světový titul organizace WBC!

Oba ranaři se v ringu potkali loni 3. března a byla z toho opravdu skvělá show.
Zápas začal poměrně dost opatrně a Wilder byl v prvních čtyřech kolech poměrně dost pasivní. Teprve v pátém kole přišlápl úřadující šampión plyn a Ortiz se náhle ocitl v prvním počítání. V šestém a sedmém kole pokračovala mírná převaha šampióna.

Jenže na konci sedmého kola přišel od Kubánce přesný úder a Wilder se dostal do velkých problémů a nebyl daleko od ukončení zápasu a prakticky ho v danou chvíli zachránil gong. Kdyby kolo ještě chvilku pokračovalo, Ortiz by pravděpodobně šampióna dokončil.

Tento pokus Ortize byl však vykoupen fyzickým vysílením a prakticky celé osmé a deváté kolo oba borci odpočívali. Pak ale přišlo kolo desáté a šampión opět ukázal svou sílu úderů a po tvrdé kombinaci dostal Ortize podruhé v zápase na podlahu ringu. Kubánec sice ještě vstal, ale Wilder už nic neponechal náhodě a Ortize během následujících vteřin smrští tvrdých ran poslal potřetí a naposledy k zemi a rozhodčí David Fields správně zápas ukončil.

Co může nabídnout odveta? Prakticky se neočekává nic jiného, než opětovná výhra Wildera před limitem. Ortiz letos v březnu oslavil již čtyřicáté narozeniny a pravděpodobnost výhry je velmi malá. Ano, Ortiz dostal Wildera do problémů, ale to je těžká váha, ve které se může stát cokoliv.