Wilder vs Joshua: Wilder chce 40 procent!

Wilder vs WashingtonNeporažený šampión těžké váhy organizace WBC Deontay Wilder přiznal v rozhovoru pro TalkSport, že v případě sjednocujícího zápasu s Anthony Joshuou je připraven přijmout nabídku s rozdělením zisku 40:60!

Nejdříve jeden z manažerů Deontaye Wildera (40-0-0, 39 KO), Shelly Finkel prohlásil, že jediná přijatelná nabídka na sjednocující duel s Anthony Joshuou (20-0-0, 20 KO) musí být rozdělena rovným dílem tedy 50:50.

Nyní Wilder polevil a nechal se slyšet, že pokud mu bude nabídnuto 40 procent, tak zápas příjme. A však smlouva má obsahovat také klauzuli o odvetě s tím, že 60 procent v takovém případě získá vítěz prvního zápasu.

Takže pokud na velmi očekávaný souboj o pásy WBA super, WBO, WBC, IBF a IBO dojde, mohli bychom rovnou vidět dvojzápas což by určitě všichni fanoušci těžké váhy uvítali.

Jen pro srovnání, Wilder v posledním zápase s Kubáncem Luisem Ortizem vydělal 2 milióny dolarů, na druhé stranš Joshua a Parker si budou rozdělovat 25 miliónů. Parker dostane cca 33% z této částky. Zápas mezi Joshuou a Wilderem by byl jistě finančně ještě mnohem zajímavější.