Wilder vs Joshua – Smlouva do týdne?!

Anthony Joshua vs Deontay Wilder 2018Deontay Wilder po týdnech čekání souhlasí se zápasem ve Velké Británii a Eddie Hearn, který zastupuje Anthonyho Joshuu se nechal slyšet, že do týdne připraví smlouvu. Zápas by se mohl konat v říjnu nebo listopadu!

“Mohu Vás ujistit, že do týdne bude mít Wilder před sebou smlouvu k zápasu s Anthonym na stadiónu Wembley a pak uvidíme, jestli to myslí vážně”. řekl šéf Matchroom Boxing Eddie Hearn.

A dodává: “Pokud Wilder nakonec smlouvu nepodepíše, utká se Anthony s povinným vyvyzatelem, kterým je Alexander Povetkin. Takže tak i tak nás bude čekat velký zápas”.

“The bronze Bomber” Deontay Wilder (40-0-0, 39 KO) má v držení pás WBC, který získal 17. ledna 2015 a postupně jej sedmkrát obhájil. Naposledy to bylo letos 3. března, když v těžkém a velmi sledovaném zápase posadil na zadek KingKonga z Kuby, Luise Ortize.

“AJ” Anthony Joshua (21-0-0, 20 KO) získal pás IBF 9. dubna 2016, když ve dvou kolech nedal šanci Američanovi Charlesovi Martinovi. Loni 29. dubna v mega zápase zničil legendárního Wladimira Klitscha a získal ještě pásy WBA super a IBO. V posledním zápase letos 31. března jasně vybodoval Novozélanďana Josepha Parkerkera a má tak v držení také pás WBO.

Zápas mezi Wilderem a Joshuou by byl velikou událostí, neboť z tohoto zápasu vzejde absolutní král těžké váhy. Kdo je podle Vás lepší?