Wilder vs Fury ještě letos?!

Začíná se rýsovat další velký souboj těžké váhy. Úřadující světový šampión těžké váhy jedná s Tysonem Fury! Zápas by se mohl konat v první polovině listopadu!

10. nebo 17. listopadu by mohl Tyson Fury (26-0-0, 18 KO) bojovat proti úřadujícímu šampiónovi organizace WBC Deontay Wilderovi(40-0-0, 39 KO). Souboj by se mohl konat v Las Vegas a promotéři boxerů počítají s tím, že vše bude dokončeno příští týden.

„Ještě jsme nedosáhli finální dohody, ale jsme velmi blízko. Stále však existuje několik otázek, které musíme vyřešit. Všechno je ale na správné cestě a obě strany mají stejné záměry, „říká Shelly Finkelová, manažerka světového šampióna.

„Deontay je tímto bojem velmi nadšený a o zápas má vehementní zájem. Ti dva mají příběh, jsou neporažení, dosáhli vrcholu těžké váhy a jejich souboj by byl velmi sledovaný a mimořádně prestižní“ vydalo prohlášení vedení organizace WBC

Tyson Fury má naplánovaný zápas na 18. srpna s Francescem Pianetou, ve kterém se očekává rychlé a dominantní vítězství obra z britských ostrovů a pokud se obě strany dohodnou na vzájemném zápasu, bude nás čekat opravdová lahůdka v těžké váze.

Tyson Fury vs Francesco Pianeta