Wilder věří Ruizovi: S Ruizem by to byla větší válka, než s Joshuou!

Aktuální šampion WBC Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO) vidí svého stájového kolegu a šampiona WBA, WBO, IBF a IBO Andyho „Destroyer“ Ruize Jr. (33-1-0, 22 KO) coby velkého favorita v odvetě s Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO).

„Vsadím si rozhodně na Ruize, protože nyní bude mít opravdu hodně času na kvalitní přípravu, bude mít ještě větší motivaci a hlavně si ponese do druhého souboje sebevědomí z prvního vítězného duelu.“ – Rozpovídal se třiatřicetiletý rodák z Alabamy. „On rozhodně nehodlá usnout na vavřínech. Nyní ochutnal pravý úspěch a ten se mu líbí o to víc, když je šampionem.“ – Pokračoval ve svém vyprávění Američan, který je stájovým kolegou svého krajana. Oba bijci totiž patří pod promotérskou stáj Premier Boxing Champions, což by v případě výhry Ruize v odvetě mohlo vést k tak očekávanému sjednocujícímu souboji.

„Souboj s Ruizem by byl jednoznačně větší, než ten s Joshuou. Samozřejmě s oběma by byl sjednocující duel obrovskou záležitostí, ale s Ruizem by to bylo zkrátka větší. Má mexické kořeny, ale je to zároveň rodilý Američan, tudíž má za sebou tábory fanoušků obou zemí. Ruiz je podle mě aktuálně více populární, než kdy Joshua dokáže být.“ – Dokončil svůj pohled na věc Wilder, jenž se aktuálně připravuje také na odvetu. 23.11.2019 se totiž podruhé střetne s kubánským veteránem Luisem „King Kong“ Ortizem (31-1-0, 26 KO). Následovat by měla únorová odveta s Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO) a pokud oba souboje šampion WBC zvládne, pak by mohl přijít o vysněný souboj o jednoho jediného krále těžké váhy.