Wilder v plné přípravě na Ortize: Ještě jsem nedosáhl svého úplného maxima!

Aktuální šampion organizace WBC Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO) je v plné přípravě na odvetný souboj s Luisem „King Kong“ Ortizem (31-1-0, 26 KO).

„První souboj s Ortizem byl kandidátem na souboj roku a já vám slibuji, že odveta bude stejně dobrá.“ – Hlásí šampion, jenž nedávno oslavil své čtyřiatřicáté narozeniny. Wilder se momentálně nachází v přípravném kempu, který vyvrcholí 23.11.2019 hodně očekávanou odvetnou bitvou s Luisem Ortizem. Čtyřicetiletý Kubánec je sice stále to lepší, co těžká váha nabízí, ovšem i na něm si již začíná podepisovat zub času. „Kemp probíhá úžasně. Stále jsem ještě nedosáhl svého maxima, takže se stále zlepšuji. Příprava probíhá dobře. Cítím se skvěle a vypadám skvěle.“ – Rozpovídal se Američan o své přípravě.

A jakou taktiku zvolí alabamský knockoutér pro odvetu s kubánským tanečníkem? „Pracuji hodně na jabu a kontrech. To je přesně hra Ortize. Vím, s čím přijde do ringu, takže jen využiji jeho nedostatků. Bude to dobrý souboj, dokud to neukončím. Každý ví, co může čekat od Deontaye Wildera. Já nemám čas na hraní her.“ – Hrozí klasicky nejhrozivější muž těžké váhy, jenž poodhalil ještě jedno tajemství jeho přípravného kempu. „Málokdo ví, že jsem certifikovaný potápěč. Dělám to už několik let a baví mě to. Navíc u toho suprově relaxuji a pomáhá mi to s kapacitou plic. Zároveň tím posiluji nohy, takže voda je ideální místo pro cvičení.“