Wilder už nechce Furyho. Na podzim plánuje duel s Joshuou!

Šampion WBC, Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) neskrývá zklamání z neuskutečněné odvety mezi ním a Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). Nyní spíše pokukuje po souboji s Anthonym Joshuou (22-0-0, 21 KO) na podzimní termín.

„Fury se zachoval špatně. Myslel jsem si, že k sobě chováme vzájemný respekt, jako šampioni těžké váhy. On však zcela změnil svoje chování a mě souboj s ním přestal úplně zajímat. Už mě nezajímá odveta s ním.“ – Začal své povídání šampion z Alabamy. „Já se vrátím do ringu v květnu a mým soupeřem bude nejspíše Dominic Breazeale. Aspoň tak mi to zatím prezentuje organizace WBC. Takže s ním budu muset bojovat, pokud nebudu chtít přijít o pás. Moje plány jsou, zničit Dominica Breazeala a na podzim se utkat s Anthonym Joshou. Dám pýchu stranou a budu souhlasit s jejich podmínkami, protože chci tento souboj. Chci ho pro sebe i pro fanoušky.“ – Doplnil „Bronzový Bombardér“.

Deontaye Wildera tedy uvidíme v ringu 18.5.2019 a s největší pravděpodobností bude jeho sokem Dominic Breazeale. Šampion WBA, WBO, IBF a IBO a král těžké váhy Anthony Joshua se střetne 1.6.2019 s výřečným Američanem Jarrellem Millerem. Tyson Fury je pak poslední do party tří obrů, ale ten zatím bohužel soupeře neohlásil. Jediná známá informace je ta, že se Fury objeví v ringu na přelomu května a června. S největší pravděpodobností tak ostrouhá kubánský tanečník Ortiz, který se v tomto roce zřejmě k titulovému souboji nedostane, ale to je zatím stále ve hvězdách.