Wilder: Ukončil jsem Furyho kariéru! Tržné rány Brita nebudou problémem pro plánovanou odvetu!

Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) utrpěl dvě hodně velké tržné rány v souboji s Otto „All In“ Wallinem (20-1-0, 13 KO), které by však neměli stát v cestě plánované odvetě s šampionem WBC, Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO).

Nejednomu fanouškovi těžké váhy zatrnulo, když viděl roztrhané oko Tysona Furyho. Okamžitě se začalo spekulovat, jestli hvězdný Brit dokáže zranění rychle vyléčit, aby byl k dispozici pro plánovanou odvetu s šampionem WBC Deontayem Wilderem. Emoce fanoušků i odborníků však uklidňovali oba promotéři aktuální světové čtyřky. „Stále je před námi pět měsíců. Musí se to nejprve sešít a pak uvidíme, co bude dál. Doktor místní komise však prozradil, že ačkoliv jsou ty rány hodně hluboké, tak nebude problém je sešít. Vše by se mělo dobře hojit a rozhodně by to nemělo ovlivnit Tysonovi plány.“ – Prozradil Frank Warren a následně jej doplnil i šéf stáje Top Rank, Bob Arum. „Je září, takže i když si Tysonovo zranění vyžádá dva měsíce rekonvalescence, tak pořád máme hodně času do února.“

Samozřejmě výkon britského obra neunikl aktuálnímu šampionovi WBC, Deontayi Wilderovi, který je přesvědčený, že prvním soubojem doslova zničil svého rivala. „Každý, kdo viděl souboj Furyho s Wallinem, si musel všimnout, že už není takový, jako dřív. To je moje práce. Ukončuji kariéru všech borců těžké váhy.“ – Rozpovídal se třiatřicetiletý Američan. „Už není stejný. Naším prvním soubojem jsem mu vzal srdce. Už je odepsaný. Nemůžu se dočkat naší odvety.“ – Dokončil své povídání šampion. Odveta obou borců je naplánovaná na 22.2.2020.