Wilder: Uděláme show a zapíšeme se do historie!

Bývalý světový šampión z Alabamy je natěšený na třetí střetnutí s britským šampiónem Tysonem Furym a slibuje velkou show a návrat, který se zapíše do historie!

9.10.2021 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Těžká váha
Tyson Fury vs Deontay Wilder 3

Neporažená britská a světová jednička Tyson FURY (30-0-1, 21 KO) a americká jednička a světová trojka “The Bronze Bomber” Deontay WILDER (42-1-1, 41 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

“Doufám, že Fury má dostatečné sebevědomý, aby nastoupil do tohoto boje, protože 9. října budu novým Wilderem v plné síle. Malik Scott mě resuscitoval a dal mi nový impuls být lepším a kvalitnějším boxerem”. říká bývalý šampión

A dodává “Tato příprava mě osvěžila a především omladila. Klíčem k úspěchu bude násilná mysl a tak k celému souboji budu přistupovat. Mám kolem sebe konečně lidi, kteří mi chtějí pomoct a kterým můžu věřit. Doufám, že předvedeme fanouškům skvělou show a opět se zapíšeme do historie. Věřím, že si vezmu titul zpět” Uzavřel Wilder.

Připomeňme, že úřadující šampión Tyson Fury a bývalý mistr světa Deontay Wilder se poprvé utkali v prosinci 2018 a zápas skončil velmi spornou remízou. Fury byl sice dvakrát v počítání, ale většinu zápasu byl lepším v ringu. Loni v únoru se konala odveta. Tyson Fury neponechal nic náhodě a postupně Wildera demoloval, což vyústilo v sedmém kole, kdy Wilderova rohu přilétl ručník a ringový Kenny Bayless zápas ukončil.