Wilder si myslí, že souboj mezi Joshuou a Millerem bude propadák!

Rivalita mezi oběma šampiony je cítit na každém kroku. Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) si nyní trošku rýpl do šampiona WBA,WBO, IBF a IBO. Podle něj je zápas s Millerem nezajímavý a nelukrativní.

Z třiatřicetiletého šampiona organiazce WBC je stále cítit nenávist k britskému protějšku. Podle slov Deontaye Wildera to byl právě on, kdo se nejvíc snažil domluvit zápas mezi ním a Joshuou. Ovšem tým okolo „AJ“ tento zápas bojkotoval a od začátku jej nechtěl. „Bronzový Bombarďák“ není ani příliš nadšený ze zápasu aktuálního krále těžké váhy s jeho americkým kolegou Jarrellem Millerem. „ Jarrell sice pochází z Brooklynu, tedy z místa, kde se souboj odehraje, ale nikdo ho tam nezná. Je to pořád neznámé jméno v profesionálním boxu a ani Joshuu tady lidé neznají. Nemyslím si, že je to dobrý obchodí tah.“ – Promluvil pro domácí média šampion WBC.

„ Lidé tady v Americe vědí o nabídce padesáti milionů dolarů, které jsem nabídl Joshuovi a také vědí, proč ten zápas nedopadl. To on a Hearn ten zápas nechtěli. Mistní fanoušci ho za to nemají moc v lásce a jestli si Hearn myslí, že naplní halu Angličany, kteří sem přicestují, tak je blázen. Nemyslím si, že na tom vydělají tolik, kolik si oni myslí. Bude to propadák.“ – Myslí si Wilder, který stále čeká na oficiální oznámení odvetného zápasu s dalším Britem, Tysonem Furym. Ten včera souhlasil s výplatou dvacet milionů liber, ale oficiální ohlášení zatím neproběhlo.