Wilder se vyjádřil k Whytovým slovům: Každý pudl má svůj den!

Aktuální šampion WBC těžké váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO) reagoval na ostrá prohlášení povinného vyzývatele Dilliana „The Body Snatcher“ Whyta (27-1-0, 18 KO), který se rozhodl šampiona trošku rozhodit.

Jednatřicetiletý Whyte toho má zkrátka dost. Na svoji titulovou šanci čeká přes 800 dní a stále ji nedostal. Nervy pracují a tak se Brit narozený na Jamajce rozhodl trošku znepříjemnit Wilderovi přípravu na Furyho a vypustil do světa informace o sparinzích s Wladimirem Klitschkem z roku 2012 a nezapomněl přidat, že je alabamský knockoutér srab. Jenže „Bronzový Bombarďák“ nejprve musel vyřídit tiskovou konferenci s britským sokem a až po tom se mohl věnovat jeho upovídanému krajanovi.

„Každý pudl má svůj den. U pudlíků je však známo, že nejsou nebezpeční. Pouze štěkají, ale nikdy nekoušou. Tudíž nechme jej štěkat, vždyť on se snaží jen existovat.“ – Rozpovídal se s ledovým klidem aktuálně druhý muž světového žebříčku. „Víte, Whyte nikoho nezajímá a pro můj život nemá žádnou cenu. Ovšem až nastane čas, tak dostane to, co si zaslouží. Měl by lépe přemýšlet nad tím, čeho si žádá.“ – Dokončil své povídání přece jen trošku ostřeji Wilder. Dokáže prořízla pusa Whytovi konečně k vysněnému titulu, nebo jej šampion opět pošle k ledu?