Wilder prahne po trilogii. Hearn přesto chce podepsat smlouvu o souboji Fury-Joshua!

Eddie se rozhodně nechce smířit s tím, že by mohl přijít o velký sjednocující souboj mezi aktuálním šampionem WBC Tysonem „Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO) a šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO).

Před pár hodinami prozradil Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-1-1, 41 KO), že rozhodně prahne po trilogii s třicetiletým britským obrem a aktuálním šampionem WBC Tysonem Furym. „Váš král je tady a rozhodně nikam nejde, protože válka teprve začala. Znovu povstanu. Jsem silný. Jsem král a nemůžete mi vzít moji pýchu. Jsem válečník. Jsem král, který se nikdy nevzdá. Jsem král, který bude bojovat dokud nezemře. A pokud tomu někdo nerozumí, pak neví jaké to je jít do války, neví jaké to je bojovat. Povstaneme a znovu získáme titul. Vrátím se. Musíme držet hlavu vzhůru. Povstaneme z popela jako bájný fénix a získáme titul. Uvidíme se za pár měsíců, protože válka právě začala. Lásku všem mým lidem!“ – Prohlásil čtyřiatřicetiletý knockoutér. Aktivování doložky o třetím měření sil je tedy jen otázkou času.

To však samozřejmě hatí plány na velký letní britský sjednocující souboj mezi hvězdným „Gypsy Kingem“ a králem těžké váhy Anthonym Joshuou, což se samozřejmě nelíbí Eddiemu Hearnovi, který dohlíží na kariéru rodáka z Watfordu. Přece jen je to nejlukrativnější souboj v historii těžké váhy. Navíc by nešlo jen o jednu obrovskou hromadu peněz, ale minimálně o dvě a možná dokonce i tři. Proto si šéf stáje Matchroom Boxing chce všechno ohlídat a již nyní lanaří oba borce, aby podepsali předběžné smlouvy. Prakticky by šlo o dokument, který zajišťuje jejich střet na konci tohoto roku. Pokud ovšem Joshua zvládne letní obhajobu s Kubratem Pulevem a Fury ve třetím souboji zdolá Wildera. V takovém případě by jsme se skutečně mohli dočkat epického unifikačního souboje dvou britským obrů v některém z prosincových termínů.