Wilder potvrdil spolupráci s DAZN a chystá se na souboj s Joshuou!

Tak opět to vypadá, že první krok ke společnému zápasu udělá šampion WBC Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO). Američan totiž potvrdil přesun ze stanice Showtime na DAZN, aby se mohl uskutečnit jeho souboj s králem těžké váhy Anthonym Joshuou (22-0-0, 21 KO).

Šampion WBC, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder ukazuje, že má opravdu pro strach uděláno. O tomto víkendu prohlásil, že je připravený podepsat smlouvu se streamingovou platformou DAZN a konečně se utkat s Anthonym Joshuou. Již dříve rodák z Alabamy vyzýval krále těžké váhy ke sjednocujícímu souboji. Nabízel soupeři padesát milionů dolarů, za určitých podmínek byl dokonce ochotný boxovat ve Velké Británii. Nyní hodlá udělat další velký krok a přestoupit od televizní stanice Showtime k DAZN. Pak už by nemělo takřka nic bránit jejich vzájemnému střetu.

„Nakonec bude na trůnu těžké váhy sedět pouze jediný šampion, jedna těžká váha, jedno jméno a já doufám, že se to stane velmi brzy. Je čas, aby fanoušci dostali to, co chtějí. Souboj Joshua vs. Wilder.“ – začal své povídaní třiatřicetiletý šampion organizace WBC. „Mám rád Showtime a rozhodně se s nimi neloučím navždy. Rozloučíme se jen na chvíli a pak se zcela jistě vrátím. Nehodlám s nimi končit spolupráci navždy.“ – Zakončil svoje vize a plány Wilder. V nadcházejících dnech by se u jednoho stolu měli sejít ti nejpovolanější k tomuto tématu a jednat. John Skipp, Eddie Hearn, Shelly Finkel i mocný Al Haymon budou v tomto týdnu jednat o budoucnosti sjednocujícího zápasu mezi aktuálním králem těžké váhy a šampionem WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonym Joshuou a šampionem WBC, Deontayem Wilderem.