Wilder: Parker musí vyhrát před limitem, na body nemá šanci!

Úřadující neporažený šampión organizace WBC těžké váhy Deontay Wilder dává Josephu Parkerovi šance na vítězství, ale bude muset Joshuu knockoutovat, na body mu to nedají myslí si!

31.3.2018 – Principality Stadium, Cardiff, Anglie
Těžká váha
Anthony Joshua vs Joseph Parker
Neporažená britská a světová jednička “AJ” Anthony JOSHUA (20-0-0, 20 KO) a neporažená novozélandská jednička a světová sedmička Joseph PARKER (24-0-0, 18 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

„Dávám Parkerovi velkou šanci, dobře pracuje na nohách a má skvělý pohyb. Pokud bude soustředěný a bude dobře pohybovat hlavou a tělem a má opravdu velkou šanci na výhru. Ale myslím si, že pokud boj skončí na body, tak Parker na vítězství nedosáhne. Bude muset Joshuu dostat na zem a vyhrát knockoutem“. řekl Wilder

 

Připomeňme, že manažer Joshuy a Wildera již spolu jednali a pokud na konci března vyhraje olympijský vítěz z Londýna Anthony Joshua, je téměř jistě, že se ještě letos s Wilderem utkají o všechny prestižní pásy WBA super, WBO, WBC, IBF a IBO. To by znamenalo, že letošní rok nabídne absolutní šampióny v křížové a těžké váze, což by bylo pro fanoušky boxu opravdu to nejlepší a konečně bychom měli v dané váhové kategorii opravdu jediného mistra světa.