Wilder o svém nejlepším KO: Jednoznačně Szpilka! Myslel jsem, že jsem ho zabil!

Aktuální šampion WBC a dvojka těžké váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO) se rozpovídal o svém nejlepším knockoutu. Ten si podle svých slov připsal v duelu s Arturem „Szpila The Pin“ Szpilkou (23-4-0, 16 KO).

V rámci propagace svého souboje s Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO) se aktuální šampion WBC Deontay Wilder rozpovídal pro stáj Top Rank Boxing o svém nejlepším knockoutu kariéry. Samozřejmě v jeho rekordu najdeme nespočet brutálních ukončení, kdy soupeři zůstali bezvládně ležet na podlaze ringu. Fantastické jsou pak knockouty, které si alabamský střelec připsal v souboji s Dominicem Breazealem, v odvetě s Bermanem Stivernem, či v odvetě s Luisem Ortizem. Ovšem jeden knockout mu utkvěl v paměti mnohem více, než všechny ostatní.

„Vždycky si vzpomenu na duel se Szpilkou. Připomíná mi to totiž jeden z filmů o Rockym. Hala byla narvaná polskými fanoušky, kteří zpívali své chorály. Povzbuzovali Szpilku a najednou prásk! Dobrou noc. Zasáhl jsem ho pravačkou, kterou jsem si delší dobu připravoval. Padl na záda a já jsem si myslel, že jsem ho zabil. Prvních tři až pět vteřin jsem vůbec neviděl, že by se mu hýbal hrudník. Podle mě ani nedýchal. Byl to můj nejlepší knockout. Mnoho lidí si myslí, že nejlepší knockout byl v souboji s Breazealem, ale mě se vždycky vybaví tohle.“ – Prozradil alabamský knockoutér.