Wilder o Furym: Toho šaška jsem už jednou knockoutoval a udělám to podruhé!

Šampion organizace WBC a aktuální světová dvojka těžké váhy, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO) je přesvědčen o svém vítězství v plánované odvetě s Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO).

Jejich první souboj přinesl fantastickou podívanou, ale také plno kontroverzí a dohadů, která rozdělila fanoušky těžké váhy na dva tábory. První tábor tvrdí, že i přes dva knockdowny měl Tyson Fury zvítězit nad Deontyem Wilderem na body. Druhý tábor tvrdí, že v posledním kole měl být obrovitý Brit odmáván, jelikož ringový sudí špatně počítal do deseti. Odveta se v tomto příběhů dvou obrů přímo nabízí a také na ni 22.2.2020 dojde. Alabamský knockoutér si je naprosto jistý, že třicetiletého rodáka z Manchesteru zničí a odvetu právem opanuje. „Už jsem jednou jsem toho šaška knockoutoval, ale dostal dárek od rozhodčích. Nyní už ho pošlu definitivně k zemi.“ – Věří si třiatřicetiletý šampion.

Ovšem než na očekávanou odvetu vůbec dojde bude si muset Wilder poradit s kubánským veteránem Luisem „King Kong“ Ortizem (30-1-0, 26 KO). I v tomto případě jde o odvetu, ve které však slavil knockoutové vítězství šampion. Každopádně v tomto případě panuje mezi oběma chasníky velký respekt. „Luis je považován za strašlivý přízrak těžké váhy. Všichni říkají, že je už starý, ale z nějakého důvodu nikdo nechce s tímto staříkem bojovat. Tento souboj cítím, jako povinnost, která ukáže, že jsem opravdovým králem těžké váhy.“ – Rozpovídal se o listopadovém střetu nejhrozivější knockoutér těžké váhy.