Wilder: Nechtěl jsem boxovat se Stivernem!

Deontay Wilder vs Bermane StiverneSvětový šampión v těžké váze Deontay Wilder přiznává, že souboj se Stivernem nechtěl, ale že se tak musí stát, neboť Stiverne je povinným uchazečem o pás WBC!

4.11.2017 Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Deontay Wilder vs Bermane Stiverne
Neporažená americká jednička a světová trojka “The Bronze Bomber” Deontay WILDER (38-0-0, 37 KO) a rodák z Haiti “B.WARE” Bermane STIVERNE (25-2-1, 21 KO) se utkají ve 12ti kolové odvetě o titul WBC!

Stiverne vs Wilder

Již za necelý měsíc nás čeká odveta mezi Deontayem Wilderem a Bermanem Stivernem o titul WBC. Čeká nás tak více jak kvalitní náhrada za dopujícího Luise Ortize a bude zajímavé sledovat, kam se oba boxeři od prvního vzájemného duelu z ledna 2015 posunuly, jestli si Stiverne dokáže vzít pás zpět nebo Wilder potvrdí svou neskutečnou dominanci v profesionálním ringu.

Deontay Wilder vs Bermane Stiverne

Ovšem kritici a fanoušci se bouří, že je Stiverne příliš snadné sousto pro světového šampióna a že jde opět slabší cestou k obhajobě. Reakce od Wildera na sebe nenechala dlouho čekat.

“Já vím…. Já tuto odvetu také nechci… Tento zápas nechce nikdo… Jenže Stiverne je povinný uchazeč WBC jako náhrada za Ortize a já s ním prostě boxovat musím a toto neovlivním bohužel. V prvním zápase jsem ho zničil, nyní to bude už mnohem jednoduší. Modlím se, aby můj další soupeř taky nedopoval, jsem z toho celého dost zklamanej”. řekl Wilder

Deontay Wilder