Wilder nechce pomoc od Mayweathera!

Bývalý šampión těžké váhy Deontay Wilder odmítl nabídku od hvězdného Floyda Mayweathera, který jej chtěl vrátit zpět na vrchol!

Jak jsme již v minulých dnech psali, americkému boxerovi Deontayi Wilderovi propadla smlouva na třetí vzájemný duel s Britem Tysonem Furym a ten už plánuje zápas na 5. prosince s Němcem Agitem Kabayelem.

Stále nejsou známé příčiny, proč k souboji nedošlo, proč tým Wildera nechal smlouvu propadnout a vlastně ani sám bývalý šampión se na toto téma odmítl vyjádřit.

Celou situaci sledoval bývalý šampión Floyd Mayweather a nabídl Wilderovi pomoc. Ten ji však odmítl se slovy: “Bez ohledu na to, s kým jsem bojoval, Floyd byl vždy proti mně. Není tu ani o čem diskutovat! Dělá si jen reklamu, aby vydělal peníze. Děkuji mnohokrát, ale ne! Necítím od toho chlapa žádnou lásku, je to falešná pomoc, nikdy nepřišel a nepodíval se mi do očí a neřekl, že mi chce pomoci. Tohle je jen promo”. uzavřel Wilder

Floyd Mayweather vs Conor McGregor

Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) naposledy boxoval letos 22. února, kdy ve velmi očekávané odvetě podlehl neporaženému Tysonovi Furymu (30-0-1, 21 KO) a ztratil pás WBC. Od té doby se po Wilderovi slehla zem až do soboty, kdy byl na galavečeru boxu.