Wilder: Letos chci zápasit s Jennigsem nebo Hayem a příští rok sjednotit tituly!

Deontay Wilder - David Haye - Wladimir KlitschkoŠampión organizace WBC v těžké váze „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder má jasno s kým by se chtěl letos utkat…

Neporažená Americká jednička a světová čtyřka Deontay WILDER (33-0-0, 32 KO) se za 10 dní vrací do ringu, aby obhájil titul WBC s krajanem Ericem MOLINOU (23-2-0, 17 KO) a poté už má svou vizi s kým se utkat v dalších obhajobách.

Wilder byl v roce 2012 jedním ze sparing partnerů Wladimira Klitschka před bojem s Polským obrem Mariuszem Wachem a od té doby k sobě mají oba boxeři vzájemnou úctu.
Nicméně takto Wilder hodnotil Klitschkův výkon po zápase s Bryantem Jenningsem: „Wladimir je stále skvělý boxer, ale věk nezastavíš. V zápase bylo vidět, že jeho pohyb je pomalejší a údery nemají takovou přesnost jako dřív“ řekl Wilder na adresu Klitschka.

Pokud Wilder vyhraje duel s krajanem Molinou a obhájí titul, tak má v plánu domluvit se k dalším obhajobám s krajanem Bryantem Jenningsem a Britem Davidem Hayem. Je i proto možné, proč Haye stále odkládá návrat do ringu, protože už jsou spolu oba týmu předběžně domluveni. Haye by tak dělila jediná výhra od odvety s Ukrajinským šampiónem, ale také možná prohra k odchodu do boxerského důchodu.

Upoutávka na zápas Deontaye Wildera s Ericem Molinou, který se bude konat 13.6!

Jak by se Vám líbil zápas Wilder vs Haye?

______________________________________________________________________________

Ve spolupráci s internetovou televizí Stream.cz Vám prostřednictvím našeho webu můžeme také poskytnout krátky dokument o tomto úžasném boji mezi Mohhamedem Ali a George Foremanem!