Wilder knockoutoval Molinu v 9. kole a obhájil titul WBC! VIDEO!

Deontay Wilder vs Eric MolinaDeontay Wilder si připsal další výhru před limitem, když knockoutoval v 9. kole krajana Erica Molinu v 9. kole. Ovšem Molina svému soupeři nedal výhru zadarmo!

Bartow Aréna, Birmingham, Alabama – USA
Těžká váha
Neporažená Americká jednička a světová čtyřka „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (34-0-0, 33 KO) úspěšně obhájil titul WBC, když knockoutova „Drummer Boye“ Erica MOLINU (23-3-0, 17 KO)!

Ačkoliv měl Wilder v zápase navrch, tak se sám dostal do značných problémů ve 3. kole, kde ho Molina několikrát přesně trefil a trochu si i zatančil. Ovšem ve 4. kole Wilder přitvrdil a byl z toho první knockdown, po kterém byl Molina trochu rozhozený, což vyvrcholilo v 5. kole, kdy ho Bronze Bomber poslal dokonce 2x k zemi.
Ale Molina ukázal srdce bojovníka a z tvrdých knockdownů se otřepal a vydržel až do 9. kola, kdy jej Wilder parádně zasáhl a byl z toho 33. knockout v Američanově kariéře a úspěšná obhajoba světového pásu WBC.
Deontay Wilder po zápase složil svému soupeři velikou poklonu za jeho výkon a bojovnost. Na galavečeru se byl podívat mimo jiné i bývalý mistr světa a legenda Evander Holyfield.

Deontay Wilder vs Eric Molina
13.6.2015 Deontay Wilder vs Eric Molina
Deontay Wilder vs Eric Molina
Evander Holyfiel na zápase Deontay Wilder vs Eric Molina