Wilder: Kdo bude chtít vzít moji dceru na rande, tak se mnou musí vydržet sparing!

Aktuální šampion WBC v těžké váze Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO) poslal jasný vzkaz všem případným nápadníkům jeho dcery. Buď přežijete sparing s knockoutérem, nebo žádné rande nebude.

Čtyřiatřicetiletý rodák z alabamské Tuscaloosy je nejhrozivějším knockoutérem těžké váhy. Jeho obávaná pravačka demoluje soupeře na počkání a posílá je do říše snů. Ke vší smůle je Deontay Wilder, také skvělým otcem osmi dětí a zrovna dcera Naieya je jeho největším miláčkem. Patnáctiletá slečna totiž od narození trpí rozštěpem páteře a právě kvůli tomuto onemocnění se aktuální šampion rozhodl dát na dráhu profesionálního boxera. Vidina peněz, jenž by zabezpečili léčbu jeho dcery se stala jeho motorem. Je tudíž logické, že „Bronzový Bombarďák“ si svoji dceru bude strážit, jako oko v hlavě.

„Mám jednu podmínku a ta zní, že každý, kdo bude chtít jít s mojí dcerou na rande, tak ten se mnou bude muset vydržet alespoň tři kola sparingu. Pokud to však nezvládne, tak nemá nárok s mojí dcerou někam chodit.“ – Prohlásil výhružně knockoutér. Jen aby tím své dceři neudělal medvědí službu. Jeho údery jsou totiž brutální jako výstřel z dvouhlavňové brokovnice a jeho zadní ruka je doslova demoliční dělo. Tudíž se asi nenajde příliš zájemců, kteří by si nechali dobrovolně ustřelit svoji hlavu.