Wilder: Jakmile porazím Furyho, tak chci Joshuu!

Bývalý šampión těžké váhy věří, že si 24. července vezme zpět titul WBC a následně chce sjednotit všechny pásy v těžké váze. Doufám, že se mi Joshua nebude vyhýbat, říká Wilder!

24.7.2021 – Allegiant Stadium, Las Vegas, USA
Těžká váha
Tyson Fury vs Deontay Wilder 3

Neporažená britská a světová jednička Tyson FURY (30-0-1, 21 KO) a americká jednička a světová trojka “The Bronze Bomber” Deontay WILDER (42-1-1, 41 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Deontay Wilder si hodně věří a nepředpokládá jiný výsledek než výhru. Rodák z Alabamy nejdříve s Furym v prosinci 2018 remízoval a v následné odvetě loni v únoru jasně prohrál a přišel o světový titul WBC.

Nyní si u soudního dvora vydupal třetí duel, který byl původně plánován na minulý rok a je přesvědčen, že Furyho zničí. Dokonce se dívá ještě dál a začíná mluvit už o sjednocujícím duelu s šampiónem Anthony Joshuou, který má v držení pásy WBA super, WBO, IBF a IBO.

“Aktuálně se zaměřuji především na Furyho. Jakmile ho porazím a vezmu si zpět svůj titul, tak chci sjednotit všechny pásy. Doufám, že Joshua bude mít stále stejnou chuť do sjednocujícího zápasu jako měl s Furym a nebude se mi vyhýbat. 24. července očekávejte příchod zabijáka, jakého vaše oči ještě neviděli”. Slibuje Wilder