Whytův návrat do ringu se blíží. Objevit by se měl nakonec v Saúdské Arábii!

Eddie Hearn potvrdil, že aktuální světová sedmička Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (26-1-0, 18 KO) by se měl objevit na galavečeru v Saúdské Arábii, který se bude konat 7.12.2019.

Podle šéfa stáje Matchroom Boxing Eddieho Hearna by se měl na galavečeru v Saúdské Arábii objevit i Dillian Whyte. Jednatřicetiletý rodák z Jamajky údajně dostal seznam soupeřů, ze kterého si nakonec vybere svého dalšího soupeře a podle všech informací jde o boxery ze špičky těžké váhy. No nechme se tedy překvapit. Každopádně arabská karta se začíná plnit skvělými souboji těžké váhy, kde hlavní chod obstará král těžké váhy Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO), jenž si to v odvetě rozdá s britskou hvězdou Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO). Dále zde nalezneme špičkový duel mezi Michaelem Hunterem a Alexanderem Povetkinem, nebo souboj vycházející chorvatské hvězdy Filipa Hrgoviče se zkušeným Američanem Ericem Molinou.

Whyte se naposledy v ringu objevil 20.7.2019, když na domácí půdě udolal na body kolumbijského bojovníka Oscara Rivase. Jenže po souboji na něj praskl dopingový skandál, který byl doprovázený zakázanou výměnou neschválených rukavic. Brit v tomto souboji získal i dočasný pás šampiona WBC, který mu však byl následně pozastaven do doby, než se celá situace vyřeší, ovšem zatím se nic neděje. Whyte se měl dostavit k antidopingové komisi koncem října, avšak nyní je polovina listopadu a výsledky stále nikde.