Whyte vs Chisora 2 v prosinci!

Britští bouřliváci Dillian Whyte a Dereck Chisora se domluvili na odvetě a utkají se v sobotu 22. prosince. Přesně před dvěma lety zvítězil těsně na body Whyte, kdo ovládne odvetu?

22.12.2018 O2 Arena (Millenium Dome), Greenwich, VB
Těžká váha
Dillian Whyte vs Dereck Chisora 2
Britská trojka a světová šestka „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (24-1-0, 17 KO) a britská čtyřka „Del Boy“ Dereck CHISORA (29-8-0, 12 KO) se utkají v odvetném zápase vypsaném na 12 kol!

Dillian Whyte a Dereck Chisora se utkali v ostře sledovaném a vyhroceném duelu 10. prosince 2016. Očekávaná bitva nabídla vše, co pravý fanoušek boxu chce vidět, tvrdost, kvalitu a především skvělý box.

Zápas skončil na body 115:113, 115:114 a 114:115 pro Dilliana Whyta. O odvetě se spekulovalo již dlouho a dojde na ní téměř přesně po dvou letech a vítěz by se měl utkat Josephem Parkerem (24-2-0, 18 KO), bývalým šampiónem WBO. Ten má před sebou duel s Alexanderem Floresem (17-1-1, 15 KO) 15. prosince.Dillian Whyte dokázal po výhře nad Chisorou porazit další skvělé boxery.  Malcolma Tanna zničil ve třech kolech, Roberta Heleniuse a Josepha Parkera na body a Lucase Browna sestřelil v šestém kole.

Dereck Chisora po prohře zničil před limitem Roberta Filipoviče, poté překvapivě nestačil na Agita Kabayela v souboji o Evropský titul EBU a následně před limitem porazil Zakariu Azzouziho a především Carlose Takama v souboji o mezinárodní titul WBA.

Kdo vyhraje odvetu? Dokáže Dillian Whyte opět vyhrát nebo se Dereck Chisora pomstí a vyrovná vzájemnou bilanci? Pokud ano, dojde i na třetí vzájemný duel? To vše se dozvíme dva dny před štědrým dnem.