Whyte uspal Chisoru v 11. kole!

Dillian Whyte i v odvetě dokázal porazit Derecka Chisoru a obhájil mezinárodní titul WBO a stříbrný pás WBC. David Price a Carlos Takam slaví také výhru před limitem!

“The Body Snatcher” Dillian Whyte (25-1-0, 18 KO) v jedenáctém kole sundal tvrdou levačkou na bradu krajana “Del Boy” Derecka Chisoru (29-9-0, 21 KO) a obhájil mezinárodní titul WBO a stříbrný pás WBC.

Whyte tak zvládl přesně po dvou letech znovu porazit svého rivala a může pomalu vyhlížet dva soupeře o světové tituly. Tou první je odveta úřadujícím šampiónem WBA, WBO, IBF a IBO s Anthony Joshuou a druhá varianta je souboj o světový titul WBC s Deontayem Wilderem.

Na galavečeru se v ringu také představil David Price (23-6-0, 19 KO), který dokázala zdemolovat krajana Toma Littla (10-7-0, 3 KO) a spravil si tak po dvou porážkách v tomto roce chuť.

Carlos Takam (36-5-1, 28 KO) se utkal s tvrďákem z Kosova Senadem Gashim (17-2-0, 17 KO). Francouzský boxer dokázal svého soupeře poslat třikrát na podlahu ringu a ukončil jej již ve čtvrtém kole.