Whyte se vrací na konci října nebo na začátku září!

Britský tvrďák Dillian Whyte se chtěl původně vrátit v červenci, ale nakonec to bude až na konci léta. Možným soupeřem by mohl být Chris Arreola!

“Sešli jsme se s Eddie Hearnem a rozhodli jsme se posunout další zápas až na konec srpna nebo začátek září, Měl jsem dlouhou přípravu na odvetu s Povetkinem a chtěl bych trošku odpočinout. Bavili jsme se také o soupeři a jedním z nich by mohl být Chris Arreola. Opravdu dobře boxoval s Andy Ruizem a mohli bychom udělat skvělý boj” řekl Whyte

Třiatřicetiletý “The Body Snatcher” Dillian Whyte (28-2-0, 19 KO) má za sebou dva těžké zápasy s ruským bijce Alexanderem Povetkinem, který jej nejprve loni v srpnu překvapivě knockoutoval v pátém kole a a v odvetě letos v březnu mu porážku vrátil ve čtvrtém kole technickým KO.

Čtyřicetiletý “The Nightmare” Chris Arreola (38-7-1, 33 KO) se letos na začátku května vrátil do ringu po téměř dvouleté pauze a předvedl parádní výkon s bývalým světovým šampiónem Andy Ruizem, kterého dokonce dostal ve druhém kole do počítání!