Whyte se vrací 30. října v Londýně!

Prozatímní světový šampión Dillian Whyte se vrátí mezi šestnáct provazů na konci října na galavečeru v londýnské O2 aréně. Soupeř zatím oznámen nebyl!

Třiatřicetiletý rodák z Jamajky “The Body Snatcher” Dillian Whyte (28-2-0, 19 KO) má za sebou dva těžké zápasy s ruským bijce Alexanderem Povetkinem, který jej nejprve loni v srpnu překvapivě knockoutoval v pátém kole a v odvetě letos v březnu mu porážku vrátil ve čtvrtém kole technickým KO.

Poté bylo ohlášeno, že se Whyte vrátí na galavečeru v USA v srpnu nebo v září. Spekulovalo se, že jedním ze soupeřů by mohl být Chris Arreola, Jermaine Franklin nebo bývalý světový šampión Charles Martin. Nakonec vše padlo a Whyte se vrátí na domácím galavečeru poslední sobotu v říjnu.

Mezi tím Eddie Hearn oznámil, že to bude pro jeho svěřence jediný zápas do konce roku. Na galavečeru už byla ohlášena sjednocující titulová bitva v super lehké váze Chantelle Cameron vs Mary McGee. Domácí Cameron má v držení titul WBC a americká boxerka drží pás organizace IBF.