Whyte se soustředí na Furyho, zápas Wallinem nebude!

Jak jsme již informovali, Dillian Whyte se zranil a zápas s Otto Wallinem 30. října nebude. Nyní Hearn potvrdil, že se ani nebude hledat nový termín a Whyte se bude čistě soustředit na Furyho!

Před čtyřmi dny přišla z tábora stříbrného šampióna organizace WBC zpráva, že si Whyte poranil během přípravy rameno a do zápasu s Otto Wallinem 30. října v londýnské O2 aréně nebude moci nastoupit. Podle promotéra Eddie Hearna se galavečer rušit nebude a pojede podle plánu jen bez očekávané bitvy Whyte vs Wallin.

Nastala tedy otázka, zdali je souboj definitivně zrušen nebo bude oznámen nový datum duelu. Nyní Hearn potvrdil, že se zápas konat nebude a vše se bude soustředit na titulovou bitvu s úřadujícím šampiónem organizace WBC Tysonem Fury.

Dillian Whyte je povinným vyzývatelem této organizace a má přednostní právo vyzvat Furyho. Spekuluje se, že zrušení zápasu s Wallinem byl záměr, který mělo krýt údajné zranění. Wallin je totiž dost nebezpečný soupeř, který zavařil i Furymu během jejich souboje v září 2019 a Whyte a jeho promotéři nechtěli nic riskovat a po několika letém čekání nechtěli ztratit možnost bojovat o světový titul.