Whyte se hlásí do zápasu s Wilderem!

Dillian Whyte má sice před sebou plánovaný duel na konec srpna, ale je ochotný v zápase s Wilderem nahradit krajan Furyho potvrdil Hearn!

Jak jsme již psali, očekávaný zápas o světový titul WBC v těžké váze Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) vs Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO), který se měl konat 24. července v Las Vegas byl odložen pravděpodobně až na 9. října, protože úřadující šampión a jeho tým neprošli covidovými testy a jsou v karanténě.

Nyní přišel se zajímavou nabídkou britský promotér Eddie Hearn, které prozradil, že o duel má vehementní zájem jeho svěřenec Dillian Whyte (28-2-0, 19 KO), který uhání Wildera již dva roky. Zdali bude Wilder chtít boxovat s Whytem nebo bude čekat až na odložený duel s Furym není jasné a čeká se na vyjádření jeho týmu.

Whyte naposledy boxoval letos 27. března, když ve čtvrtém kole odvety ukončil bývalého světového šampióna Alexandera Povetkina, který poté ukončil bohatou profesionální kariéru. Brit má plánovaný zápas až na 28. října, což by jo v případě prohry nijak nelimitovalo.

Ani jeden boxer by neměl co ztratit. Wilder ať by vyhrál nebo prohrál, tak zápas s Furym nařídil soud, takže je nevyhnutelný a Whyte si může je přilepšit díky postavení ve světovém žebříčku.