Whyte se do ringu nakonec vrátí až v říjnu!

Další odložení návratu do ringu pro Dilliana Whyta. Původně se měl vrátit v srpnu, poté v září na galavečeru ve Spojených státech. Nakonec se však vrátí až v říjnu na domácí půdě!

Třiatřicetiletý “The Body Snatcher” Dillian Whyte (28-2-0, 19 KO) má za sebou dva těžké zápasy s ruským bijce Alexanderem Povetkinem, který jej nejprve loni v srpnu překvapivě knockoutoval v pátém kole a v odvetě letos v březnu mu porážku vrátil ve čtvrtém kole technickým KO.

Poté bylo ohlášeno, že se Whyte vrátí na galavečeru v USA v srpnu nebo v září. Spekulovalo se, že jedním ze soupeřů by mohl být Chris Arreola, Jermaine Franklin nebo bývalý světový šampión Charles Martin. Nakonec vše padá a Whyte se vrátí na domácím galavečeru.

Aktuálně šéf stáje Matchroom Boxing odhalil, že se prozatímní šampión organizace WBC vrátí nakonec až v říjnu a nebude to ve Spojených státech, ale na domácím galavečeru. Zároveň potvrdil, že to bude letos poslední zápas britského boxera a další je plánován až na začátek příštího roku.