Whyte: S Wilderem budu klidně bojovat v Alabamě!

Dillian Whyte po vítězství nad Alexanderem Povetkinem dostal rostoucí chuť na bývalého šampióna Deontaye Willdera. Klidně s ním budu bojovat v jeho rodné Alabamě, aby se cítil bezpečněji!

„Abych byl upřímný, chci bojovat s Wilderem a to moc. Budu s ním klidně bojovat v jeho rodné Alabamě, pokud to bude to, co ho donutí cítit se dostatečně bezpečně a zápas přijme. Pokud chce, může mít americké rozhodčí, je mi to jedno, klidně s ním budu bojovat v jeho domě nebo kuchyni, garáži, na zahradě, prostě  kdekoliv. Chci ho chytit a zničit, chci válku, kterou vyhraju“. řekl odhodlaně Whyte

Pětatřicetiletý bývalý šampión těžké váhy organizace WBC „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) stál naposledy v ringu loni 22. ledna, kdy poprvé v profesionální kariéře poznal hořkost porážky, když jej v šesti kolech zdemoloval Brit Tyson Fury.

Od ztráty titulu začal Wilder obviňovat všechny okolo sebe, ať se to týká údajného otrávení jeho vody, předčasného ukončení zápasu nebo že jeho nástupový oblek byl příliš těžký a sebral mu moc energie a prakticky porážku stále nepřijal.

To dvaatřicetiletý britský boxer „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (28-2-0, 19 KO) si spravil chuť v odvetě s ruským veteránem Alexanderem Povetkinem (36-3-1, 25 KO), kterého na konci března ukončil ve čtvrtém kole a vrátil mu porážku z loňského roku a získal prozatímní světový titul WBC.