Whyte: Rozbiju Povetkinovi obličej!

Britský boxer Dillian Whyte se už nemůže dočkat odvety, která se bude konat v sobotu 6. března a libuje naprostou demolici Povetkina!

6.3.2021 – Londýn, VB
Těžká váha
Alexander Povetkin vs Dillian Whyte

Ruská jednička a světová čtyřka “Russian Vityaz” Alexander POVETKIN (36-2-1, 25 KO) a britská trojka a světová sedmička “The Body Snatcher” Dillian WHYTE (27-2-0, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový pás organizace WBC!

“Chci už jít do ringu a rozbít mu obličej. Jsem rád, že už je oficiální datum zápasu a nebude moc nikam utíkat a schovávat se. Oddalováním zápasu jen ztrácel čas. Dostane velký výprask a ukážu mu, že se mnou knockout z minulého zápasu nic neudělal”. Hlásá odhodlaně “The Body Snatcher”

Nutno podotknout, že ruský boxer je jeden z mála špičkových boxerů, který se nikdy neschovával a přijal jakoukoliv výzvu. V posledním vzájemném zápase, kde byl jasným favoritem Dillian Whyte ukázal neskutečnou vytrvalost a srdce, když po dvou tvrdých knockdownech ve čtvrtém kole dokázal jednačtyřicetiletý Povetkin svého o devět let mladšího soupeře v pátém kole knockoutovat.

Galavečer bude vysílat streamovací služba DAZN. Předplatné stojí aktuálně 39 kč na měsíc. Služba je dostupná pro Android (Mobily, tablety a TV), iOS a samozřejmě i přes Webové rozhraní.
– ANDROID
– IOS
– WEB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *