Whyte: Pokud porazím Furyho, dám mu odvetu!

Tyson Fury vs Dillian WhyteDillian Whyte říká, pokud dnes večer v Londýně porazí Tysona Furyho a získá světový titul, tak je připraven svému krajanovi dát odvetu!

Protože je Dillian Whyte (28-2-0, 19 KO) povinným vyzývatelem za organizaci WBC, tak smlouva neobsahuje žádnou klauzuli o případné odvetě z jedné nebo z druhé strany. Kdo zápas vyhraje, bude světovým šampiónem a půjde dál. Nicméně Whyte, je v případě výhry připraven Furymu odvetu dát.

„Ve smlouvě není nic psáno o odvetě, protože jsem povinným uchazečem o titul, ale pokud vyhraju a bude to skvělý zápas tak budu s Furym klidně boxovat znovu a dám mu možnost odvety. Nevěřím, že po zápase ukončí kariéru“. říká The Body Snatcher

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) už několikrát zopakoval, že souboj s Dillianem Whytem bude jeho poslední ať vyhraje on nebo jeho soupeř. Ale jeho rozhodnutí nevěří ani promotéři Bob Arum a Frank Warren, tak ani jeho otec a člen týmu John Fury. Jestli Fury skončí nebo ne se dozvíme dnes večer.

Zápas bude v České republice vysílat televizní stanice NOVA ACTION (21:30) a na webu portál televize Nova VOYO (19:00). Slovenští fanoušci budou moci duel sledovat na televizi DAJTO (21:00). Přímý přenos z galavečera začíná ve 21:30 a hlavní duel Fury vs Whyte by měl být po 23. hodině.Tyson Fury vs Dillian Whyte