Whyte nevěří Povetkinovi, že má Covid!

Dillian Whyte pochybuje o tom, že jeho přemožitel Alexander Povetkin je opravdu pozitivní na Covid. Myslí si, že zkrátka potřeboval více času na zotavení a přípravu!

Dillian Whyte (27-2-0, 18 KO) a Alexander Povetkin (36-2-1, 25 KO) se měli utkat v odvetě 21. listopadu. Jenže tým ruského boxera prostřednictvím promotéra Andreye Ryabinskiyho oznámil, že Povetkin byl pozitivně testován na Covid19 a zápas musí být odložen.

To se také stalo a odveta by se měla konat poslední lednovou sobotu, tedy 30. ledna. „Osobně si myslím, že Povetkin je zdraví, ale potřeboval více času na přípravu a zotavení. V prvním zápase dostal tvrdý rány a potřebuje si více odpočinout“. řekl „The Body Snatcher“ Dillian Whyte

První vzájemný duel, který se konal 22. srpna nám nabídl strhující podívanou, ve které domácí Whyte nedokázal využít zápasové převahy. Povetkina sice dokázal dvakrát dostat ve čtvrtém kole do počítání a vypadalo to, že se blíží konec dnes už jednačtyřicetiletého ruského boxera.

Jenže Povetkin se nevzdal a v pátém kole parádním levým zvedákem britského boxera poslal k zemi a ten už se sám nedokázal zvednout. Povetkin tak získal prozatímní titul WBC a také prestižní diamantový pás této organizace.