Whyte nemůže zkousnout, že se Joshua domluvil s Millerem!

Dillian Whyte (25-1-0, 18 KO) se stále nemůže vyrovnat s tím, že jej tým okolo Anthonyho Joshuy (22-0-0, 21 KO) vyšachoval ze hry o tituly a místo něj si vybrali amerického drobečka, Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO).

Oba borce už dělí jen kousek od oficiálního oznámení zápasu. Nyní se již řeší opravdu detaily a drobnosti kontraktu. Šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonyho Joshuu čeká poprvé v kariéře jíná, než domácí půda. Respektive jej čeká americký debut, který je podle jeho promotéra Eddieho Hearna dalším krokem v jeho velkém odkazu. Dle slov britského promotéra je Miller velice nebezpečný soupeř pro první americké vystoupení šampiona a krále těžké váhy. Opačný názor na tuto věc má samozřejmě britský raubíř Dillian Whyte, který ostrouhal a o čtyři tituly těžké váhy se neutká.

„ Miller je odpad. Nemůžu pořád uvěřit, že si ho vybrali na místo toho, aby se utkal Joshua se mnou, ale chápu to. Je to byznys. Joshua zkrátka potřebuje americký debut, kvůli DAZN. Miller je tedy pro něj absolutně ideální soupeř. Je neporažený, má slabé údery a dobré kardio, tedy hned neodpadne. Navíc se na tiskovkách nebude nikdo mluvit, protože je ukecaný. Ideální exemplář pro Hearna a Joshuu. Na jejich zápas se určitě podívat nepůjdu. Je to ztráta času, když už nyní vím, jak to dopadne. Joshua si dá na čas a během šestého, nebo sedmého kola bude Miller tvrdě knockoutovaný.“ – Myslí si borec s přezdívkou „The Body Snatcher“.