Whyte: Můžu Povetkina knockoutovat on to ví!

Dillian Whyte si velmi věří a myslí si, že může Povetkina knockoutovat. Můžu porazit kohokoliv na světě, nikoho se nebojím, říká britský boxer před odvetou!

21.11.2020 – Londýn, VB
Těžká váha
Alexander Povetkin vs Dillian Whyte 2

Ruská jednička a světová čtyřka “Russian Vityaz” Alexander POVETKIN (36-2-1, 25 KO) a britská trojka a světová osmička “The Body Snatcher” Dillian WHYTE (27-2-0, 18 KO) se utkají v odvetném zápase o prozatímní titul organizace WBC!

„Povetkin půjde do boje stejně jako poprvé a bude připraven na válku. Ale já věřím, že dokážu porazit kohokoliv na světě včetně jeho. Podle mě si to Povetkin velmi dobře uvědomuje, že ho můžu knockoutovat. V prvním zápase jsem ho poslal k zemi dvakrát a ví jaký mám úder. V těžké váze opravdu stačí jedna chyba a jeden úder a to se přesně stalo v srpnu. Věřím, že mu porážku vrátím“. řekl Whyte

První vzájemný duel, který se konal 22. srpna nám nabídl strhující podívanou, ve které domácí Whyte nedokázal využít zápasové převahy.

Povetkina dokázal dvakrát dostat ve čtvrtém kole do počítání a vypadalo to, že se blíží konec dnes už jednačtyřicetiletého ruského boxera.

Jenže Povetkin se nevzdal a v pátém kole parádním levým zvedákem britského boxera poslal k zemi a ten už se sám nedokázal zvednout. Povetkin tak získal prozatímní titul WBC a také prestižní diamantový pás této organizace.

Tým Whyta měl samozřejmě ve smlouvě doložku o odvetě a na té se prakticky dohodli neprodleně po zápase. Nyní tak můžeme jen čekat na listopad a těšit se na tvrdý odvetný boj.