Whyte je zraněn! Souboj s Wallinem zrušen!

Tak to je velká škoda. Očekávaný duel těžké váhy Dillian Whyte vs Otto Wallin je zrušen! Britský boxer se během přípravy zranil a není schopen 30. října boxovat!

Třiatřicetiletý rodák z Jamajky Dillian Whyte (28-2-0, 19 KO) má za sebou dva těžké zápasy s ruským bijce Alexanderem Povetkinem, který jej nejprve loni v srpnu překvapivě knockoutoval v pátém kole a v odvetě letos v březnu mu porážku vrátil ve čtvrtém kole technickým KO.

Poté bylo ohlášeno, že se Whyte vrátí na galavečeru v USA v srpnu nebo v září. Spekulovalo se, že jedním ze soupeřů by mohl být Chris Arreola, Jermaine Franklin nebo bývalý světový šampión Charles Martin. Nakonec vše padlo a Whyte se měl vrátit na domácím galavečeru 30. října s Otto Wallinem (22-1-0, 14 KO).

Jenže z tábora stříbrného šampióna organizace WBC dnes přišla zpráva, že si Whyte poranil během přípravy rameno a do zápasu nebude moci nastoupit. Podle promotéra Eddie Hearna se galavečer rušit nebude a pojede podle plánu jen bez očekávané bitvy Whyte vs Wallin.

Zatím není jisté, jestli na galavečeru uvidíme alespoň švédského snipera, který tvrdě na tento duel dřel a boxovat by chtěl. „Hrozně mě to naštvalo, ale to se prostě stává, nedá se nic dělat. Zatím vše řeším s mým týmem a promotéry a snad do konce týdne budeme vědět, jestli budu v Londýně boxovat nebo ne“ řekl zklamaný Wallin.