Whyte chce stále Wildera!

Britský bouřlivák Dillian Whyte má sice před sebou odvetu s Alexanderem Povetkinem, ale neskrývá touhu zápasit s bývalým šampiónem Deontayem Wilderem!

„Netlačím na Wildera jako dřív, když byl šampiónem. Měl jsem přednostní právo s ním bojovat. Nechal mě čekat měsíce, roky a já jsem stále dělal vše pro to, abychom se utkali. Nakonec šel bojovat s Furym a přišel o pás. Takže se můj tlak na něj zmenšil, ale stále by to byl velký zápas a rád bych se s ním utkal“. Řekl Whyte

A dodává: „Nyní mě čeká odveta s Povetkinem a věřím, že ho porazím. Porazil jsem ho už v prvním zápase, jenže jsem na chvilku ztratil koncentraci a ztratil tím celý zápas. To se už opakovat nebude a jdu si jen pro vítězství“.

Dereck Chisora vs Dillian Whyte

„The Body Snatcher“ Dillian Whyte (27-2-0, 18 KO) stál naposledy v ringu loni v srpnu, kdy prohrál s ruským veteránem Alexanderem Povetkinem (36-2-1, 25 KO). Whyte dokázal ruského bijce ve čtvrtém kole posadit dvakrát na zadek, ale své šance ukončit Povetkina nevyužil. Naopak Povetkin v pátém kole udeřil a Brita knockoutoval.

Whyte za svou kariéru prohrál pouze dvakrát. Poprvé to bylo 12. prosince 2015, kdy ve vypjaté bitvě prohrál v sedmém kole s Anthony Joshuou. Druhá porážka přišla až s Alexanderem Povetkinem.