WBC oznámila jména rozhodčích pro duel Fury vs Wilder!

Organizace WBC oznámila ringového rozhodčího a tři bodoví, kteří budou rozhodovat v titulovém zápase těžké váhy mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Jejich plat za zápas také není k zahození!

24.7.2021 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Těžká váha
Tyson Fury vs Deontay Wilder 3

Neporažená britská a světová jednička Tyson FURY (30-0-1, 21 KO) a americká jednička a světová trojka “The Bronze Bomber” Deontay WILDER (42-1-1, 41 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Mike Ortega – Hlavní sudí
Hlavním sudím zápasu byl jmenován Američan Mike Ortega, který má na svém kontě celkem 306 duelů a první rozhodoval již v roce 1996 a jednalo se o titulový zápas Lonnie Bradley vs Lonny Beasley. Jako hlavní sudí si v Las Vegas v titulové bitvě vydělá rovných 10 tisíc dolarů.

Tim Cheatham – Bodový sudí
Prvním na bodech bude Američan Tim Cheatham, který se věnuje rozhodování boxerských duelů od roku 2009 a má na svém kontě celkem 482 duelů. Za duel Fury vs Wilder si vydělá 8 tisíc dolarů.

Patricia Morse Jarman – Bodová sudí
Druhým sudím bude Američanka Patricia Morse Jarman, ta má na svém kontě již 864 duelů a její první zápas, který rozhodovala byl 15.3.1985 duel Adam Garcia vs Pedro Baca. Za duel Fury vs Wilder si vydělá 8 tisíc dolarů.

Dave Moretti – Bodový sudí
Posledním nominovaným sudím je velezkušený Američan Dave Moretti. Na svém kontě má neskutečných 1284 duelů a poprvé rozhodoval v zápase Wayne Beale vs Freddie Washington v červnu 1977. Za duel Fury vs Wilder si vydělá 8 tisíc dolarů.