WBC opět prodlouží čekání Whyta na titulový souboj!

Organizace WBC opět prodlouží případné čekání Dilliana Whyta na souboj s šampiónem organizace Tysonem Fury. Aktuálně byl nařízený termín do konce února, ale bude prodloužen!

Prezident organizace WBC Mauricio Sulaiman oznámil, že únorový souboj mezi Dillianem Whytem a vítězem duelu Fury vs Wilder 3 bude určitě prodloužen z důvodu krátkého intervalu mezi zápasy.

Souboj mezi Furym a Wilderem by se měl konat 19. prosince, ale je také možné, že se bude konat až příští rok. Dillian Whyte je oficiální vyzyvatelem šampióna této organizace a původně měl tento zápas proběhnout do konce února. Nyní to vypadá, že termín se o celé tři měsíce posune a bude nařízen souboj do konce května, možná června.

Zamíchat kartami však může ještě dnes večer ruský boxer Alexander Povetkin, který by v případě výhry nad Dillianem Whytem získal status oficiálního vyzyvatele a Whyte by byl tak úplně ze hry.

V případě výhry Wildera nad Furym a Povetkina nad Whytem bychom dostali úplně jiný a velmi zajímavý souboj Deontay Wilder vs Alexander Povetkin. Dnes večer dostaneme první odpověď.