Washington se vrací na galavečeru v New Jersey!

Těžká váha Gerald Washington se vrací mezi šestnáct provazů po loňské porážce s Charlesem Martinem. Soupeřem mu bude neporažený krajan Michael Polite Coffie!

31.7.2021 – Prudential Center, Newark, USA
Těžká váha
Gerald Washington vs Michael Polite Coffie

Americká pětka a světová jednatřicítka „El Gallo Negro“ Gerald WASHINGTON (20-4-1, 13 KO) a neporažená americká osmička a světová sedmatřicítka Michael COFFIE (12-0-0, 9 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Devětatřicetiletý veterán Gerald Washington boxoval naposledy loni v únoru v Las Vegas, kde vyzval bývalého světového šampióna Charlese Martina. V zápase na Martina hodně ztrácel a ten jej minutu před koncem šestého kola poslal tvrdou levačkou k zemi a byl konec.

Nyní má před sebou další zápas a jako soupeře si vybral málo známého neporaženého boxera, pětatřicetiletého krajana Michaela Polite Coffieho. Ten ještě v ringu nenašel přemožitele a letos v lednu už stačil odboxovat jeden duel.

Utkal se s s pětadvacetiletým neporaženým Američanem Darmani Rockem. Zápas ve kterém Coffie jasně dominoval a nakonec Rocka ve třetím kole knockoutoval.