Washington se plně soustředí na Kownackiho!

Oba přes sto kilo vážící chasníci se do sebe zaklesnou tuto sobotu v americkém Barclays Centre. Pro polského rodáka žijícího v USA to bude možná poslední krok k titulové šanci. Pro Američana narozeného v San José to je velká příležitost na návrat ke světové špičce.

Oba bijci mají po kvalitní přípravě a v sobotu je čeká velká řež. Kownacki (18-0-0, 14 KO) se připravoval po boku toho nejpovolanějšího, který svého krajana donutil vzdát před limitem. V jeho kempu se totiž nacházel přes 140 kilogramů vážící drobeček Jarrell Miller. I Washington (19-2-1, 12 KO) hlásí vrcholnou formu, také by ho tento duel mohl katapultovat zpět do velké hry o pásy.

„ Tenhle chlap je schopný vyslat až sto ran za kolo, takže tempo souboje bude opravdu vysoké. V sobotu v noci se budu maximálně soustředit na svého rivala a využiji všech svých schopností, abych zvítězil. Kownacki rád využívá své síly. Je to hlavně rváč. Já dávám přednost techničtějšímu boxu a ve výsledku to může být zajímavý souboj.“ – Dodal Američan, kterého v profesionálním ringu zatím zdolal jen Miller a šampion WBC Deontay Wilder. Vrcholem galavečera pak bude střet šampiona WBA Keitha Thurmana (28-0-0, 22 KO) a Josesita Lopeze (36-7-0, 19 KO)