Washington s Martinem přijeli do Las Vegas a poprvé stanuli tváří v tvář!

Jedním s předzápasů víkendového megaduelu mezi Wilderem a Furym se stane střet dvou amerických obrů těžké váhy. Světová osmnáctka Gerald „El Gallo Negro“ Washington (20-3-1, 13 KO) změří síly se světovou devatenáctkou Charlesem „Prince“ Martinem (27-2-1, 24 KO).

Všichni aktéři víkendového galavečeru v Las Vegas již přicestovali na místo dění a výjimkou nebyly ani dva američtí obři těžké váhy. V noci, ze soboty na neděli, totiž změří svoje síly aktuální světová osmnáctka a americká pětka těžké váhy Gerald Washington se světovou devatenáctkou a americkou šestkou Charlesem Martinem. Sedmatřicetiletý rodák ze San José se v roce 2017 neúspěšně pokusil získat titul mistra světa v souboji s šampionem WBC Deontayem Wilderem. Jeho snažení ukončil alabamský knokcoutér v pátém dějství technickým knockoutem.

O čtyři roky mladší rodák ze Saint Louis naopak dosáhl na titul mistra světa IBF, který po souboji s Wladimirem Klitschkem musel uvolnit britský obr Tyson Fury. Martin však vzápětí o pás přišel, když jej na britské půdě odevzdal aktuálnímu králi těžké váhy Anthonymu Joshuovi. Nyní oba borci dostávají novou šanci přiblížit se boji o světový titul. Jejich bitva totiž bude eliminátorem v rámci IBF.