Warrington může využít doložku o odvetě!

Mauricio Lara v sobotu ve Wembley seřezal domácího Joshe Warringtona a ukončil ho v devátém kole. Nicméně britský boxer má ve smlouvě doložku o odvetě!

13.2.2021 – Wembley Arena, Wembley, VB
Pérová váha
Josh Warrington vs Mauricio Lara

„The Leeds Warrior“ Josh Warrington (30-1-0, 7 KO) je mezi profesionály od roku 2009 a do sobotního večera nepoznal jediného přemožitele. Poprvé v kariéře tak bývalý šampión a favorit duelu tvrdě na razil.

„Bronco“ Mauricio Lara (22-2-0, 15 KO) téměř v celém zápase dominoval a Warringtona dokázal dostat do počítání už ve čtvrtém kole. Vše vyvrcholilo v deváté kole, kdy po spršce tvrdých úderů Brita sundal znovu a ten už sám nevstal.

Lara si sobotním výkonem řekl hlasitě o titulový zápas, který pravděpodobně přijde ještě letos. Na druhé straně britský boxer se musí z prohry otřepat a ve svých třiceti letech má dost času, aby se vrátil v plné síle.

Nicméně Eddie Hearn prozradil, že ve smlouvě je také doložko o odvetě, kterou může Warrington využít. „Ve smlouvě máme doložku o možnosti odvety, kterou můžeme nárokovat. Josh inkasoval v tomto duelu spoustu úderů a musí se nejdříve zotavit a pak o této možnosti budeme teprve diskutovat. Zatím nedokážu říct, zdali obci využijeme nebo ne“. řekl Hearn