Warren: Dubois je silnější než Joshua a Lewis!

Frank Warren, jeden z nejvýznamnějších promotérů na britských ostrovech je přesvědčen, že Daniel Dubois brzy získá světový titul neboť jeho údery jsou nejsilnějšími v celé historii britského boxu.

Vycházející britské neporažená hvězda “Dynamite” Daniel Dubois (6-0-0, 6 KO) má skvěle rozjetou profesionální kariéru, v níž loni ovládl všech šest duelů před limitem a v žádném souboji nenechal svého soupeře vzdorovat déle jak dvě kola.

“Nikdy jsem neviděl žádného britského boxera, že by byl tak silný jako Dubois. Mohl získat britský národní pás, ale je dost času a bude bojovat o mnohem důležitější tituly. Myslím, že brzy získá světový titul.”. řekl Warren

Dubois debutoval v profi ringu loni 8. dubna, když v Manchesteru zdemoloval v prvním kole krajana Marcuse Kellyho- Následně zničil Blaise Mendoua, Davida Howe, Mauricia Barragana, AJ Cartera a naposledy v prosinci Doriana Darcha.

Nyní jej čeká 10. února desetikolová bitva, avšak soupeř nebyl zatím ohlášen. Daniel Dubois je nyní na 107. pozici světového žebříčku a na 12. místě britského.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *