Ward: Nepřekvapujeme že Kovalev dopoval!

Dvojnásobný přemožitel Sergeje Kovaleva a bývalý světový šampión super střední a polotěžké váhy, Američan Andre Ward není překvapený z dopujícího Kovaleva!

“Nemůžu říct, že jsem překvapen. I větší jména než je Kovalev dopovali. Každý stárne, každý boxer se chce udržet v nejlepší možné kondici a udržet krok z mladými kluky je samozřejmě každým rokem těžší a těžší. Mnoho lidí nyní do Kovaleva kope, já takovej nejsem, nebudu kopat do někoho, kdo je nyní na zemi. Kovalev ale musí přehodnotit svou kariéru a uvědomit si, co vlastně chce”. řekl Ward

Sergey Kovalev se měl 30. ledna utkat s Bektemirem Melikuzievem ve Spojených státech. Jenže “Krusher” Sergey Kovalev (34-4-1, 29 KO) byl pozitivně testován na zakázaný syntetický testosteron. Uzbetský boxer Bektemir Melikuziev (6-0-0, 5 KO) ihned ohlásil, že se klidně s Kovalevem utká bez titulu, ale sportovní komise v Kalifornii řekla, že v takové situaci nemůžu zápas vůbec povolit a očekávaný duel je tak zrušen. To následně potvrdila i pořádající stáj Golden Boy Promotions.

Andre Ward (32-0-0, 16 KO) se utkal s Kovalevem dvakrát a to v roce 2016 a 2017. V prvním vzájemném duelu těsně ruského boxera vybodoval 3x 114:113 a v odvetě jej tvrdě ukončil v osmém kole a poté ukončil svou profesionální kariéru jako neporažený šampión.