Wallin vs Kauffman 15. srpna!

Příští měsíc nás čeká zajímavý souboj těžkých vah Otto Wallin vs Travis Kauffman. Oba boxeři své poslední duely prohráli a nás bude zajímavé sledovat, komu se povede návrat mezi šestnáct provazů lépe!

15.8.2020 – Uncasville, Connecticut, USA
Těžká váha
Otto Wallin vs Travis Kauffman

Švédská jednička Otto WALIN (20-1-0, 13 KO) a americká dvaadvacítka „MyTime“ Travis KAUFFMAN (32-3-0, 23 KO) se utkají v zápase vypsaném na deset kol!

Otto Wallin stál naposledy v ringu loni 14. září, kdy se utkal ve dvanáctikolové bitvě s aktuálním králem těžké divize Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Zápas k překvapení všech nebyl pro Furyho tak lehké jak se zdálo a duel skončil až na body. Fury vyhrál jednomyslně a uštědřil tak Wallinovy první profesionální porážku.

Travis Kauffman boxoval naposledy v prosinci 2018, kdy čelil kubánskému KingKongovi Luisu Ortizovi (31-2-0, 26 KO). Jednoznačný zápas ukončil Ortiz v posledním kole smrští úderů a rozhodčí Thomas Taylor odmával.

Oba tak mají veliký apetit vrátit se zpět a vyhrát. Favoritem duelu je jednoznačně devětadvacetiletý Švéd, který měl v minulosti v držení Kontinentální pás WBA nebo Evropský titul EU.

Chris Arreola vs Travis Kauffman